Член ЛОР
14
Років досвіду
10
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
15
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
1916
Останній візит на сайт
сьогодні
Професійно допомоджемо продати та зати нерухомість.

Продаж комерційної нерухомості (2)

  • Shumilov Estate
    162 500 $
    1 935 $/м²

    Трускавецька вул., 131

    приміщення для надання послуг
    84 м²
    2 тиж. тому
    Вітаю! Пропонуємо готовий салон краси в ЖК "Континент" по вул. Трускавецький. Заходь та заробляй! Все необхідне є. - У нас є 15 кв. світла; - Меблі преміального класу (це не мало важно); - Інверторний безперебійник; - Сигналізація. Також є приміщення кухні. Ну і звісно санвузол. Телефонуйте або пишіть, домовимось на огляд.
    PRO аккаунт
    Рієлтор
    Член ЛОР
  • Shumilov Estate
    103 000 $
    1 000 $/м²

    Замарстинівська вул. (Калініна), 40

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    103 м²
    2 міс. тому
    Вітаю! Пропонуємо вам на купівлю приміщення під офіс або нішу діяльність в ближньому центрі. Адреса: вул. Замарстинівска, 30. Площа: 103 м2. Комунікації: світло, газ, вода. Телефонуйте ! Надамо вам детальну інформацію!
    PRO аккаунт
    Рієлтор
    Член ЛОР
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки: